Volné pracovní místo  Obchodní referent - asistent

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro dynamicky se rozvíjející společnost zaobírající se výrobou a prodejem betonových prvků, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodního referenta - odborného poradce.

Náplň práce:
  • práce s PC (odborný program)
  • případná komunikace s projektanty, architekty
  • poradenství zákazníkům ohledně betonových prvků
  • výpočty a návrhy materiálu za pomocí PC programu
  • komunikace s výrobou
  • pestrá pracovní činnost
  • atd.

Požadujeme

  • absolvent SŠ nejlépe technického či obchodního směru
  • učenlivost, zájem o práci
  • kolektivnost, komunikativnost
  • schopnost hovořit se zákazníky
  • týmového hráče
  • znalost práce s PC

Nabízíme

  • velice příjemné pracovní prostředí a začlenění do malého kolektivu
  • kompletní zaučení do práce
  • zaškolení do materiálu
  • týden dovolené navíc, stravenky
  • nástup nejlépe ihned nebo dohodou
  • optimální platové ohodnocení
  • profesní růst