Volné pracovní místo  Obchodní referent - Brno

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro posílení našeho týmu v Brně, hledáme komunikativní a cílevědomé lidi, kteří mají chuť pracovat v silné české obchodní společnosti, která je na trhu již 10 let, a rozvíjet se v oblasti obchodu.

Náplň práce:

  • servis a podpora stávajících klientů - doplňování chybějících údajů
  • udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky firmy
  • příprava a realizace nabídky cenové optimalizace pro koncové zákazníky
  • komunikace s novými a potencionálními zákazníky
  • reportování denních a měsíčních aktivit

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost
  • vlastní nápady, jak dělat práci lépe
  • řidičák skup. B není podmínkou, ale výhodou

Nabízíme

  • zdarma Vás rádi zaškolíme i bez praxe
  • perfektní příležitost pro budování kariéry a karierní růst
  • zázemí stabilní společnosti s regionálními pobočkami po celé ČR
  • přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených
  • velmi zajímavé mzdového ohodnocení, zálohy každý TÝDEN
  • po zapracování služební vůz Škoda Octavia s proplacenými PHM
  • hned po zaškolení dostanete tablet
  • nástup IHNED
  • možnost nastoupit na DPP,HPP,ŽL podmínka je práce od PO-PÁ

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Vhodné pro

Absolventy.