Volné pracovní místo  Obchodní referent/ka s angličtinou – Jablonec Nad Nisou

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce
  • Denní písemná i telefonická komunikace se zákazníky v zahraničí
  • Administrativní podpora obchodního týmu
  • Kompletní vyřizování jednotlivých obchodních případů (administrace v
SAPu)
  • Spolupráce v rámci obchodního oddělení

Požadujeme

Požadujeme
  • Dobrou znalost angličtiny B2 - komunikace se zahraničím (telefonicky,
emailem)
  • Znalost práce na PC na dobré úrovni (Word, Excel, Outlook)
  • Pečlivost, zodpovědnost, komunikační schopnosti, ochota k náročné
administrativě, důraz na detail
  • Příjemné jednání,

Nabízíme

Nabízíme
  • Zajímavou práci v příjemném prostředí a přátelský tým
  • Stabilní zaměstnání v úspěšné a perspektivní sklářské společnosti
  • Dobré platové ohodnocení
  • Kvalitní program zaškolení
  • Zaměstnanecké výhody, pět týdnů dovolené, flexibilní začátek a konec pracovní doby, zkrácená pracovní doba na 37,5 hodiny týdně, stravování v areálu, firemní rekreační zařízení, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, firemní kulturní a sportovní akce atd., ActivePASS...