Volné pracovní místo  Obchodní referent

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, předního prodejce zahradní techniky, hledáme mimořádně schopné kandidáty na pozici Obchodní referent.

Náplň práce:
  • samostatná obchodně-administrativní agenda
  • komunikace a korespondence se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost MS Office, nadstandardní Excel
  • samostatnost, komunikativnost, schopnost rychle se učit
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • zajímavou práci u stabilní firmy s dominantním postavením na trhu
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • dlouhodobou perspektivu s možností odborného růstu

Nástup: ihned nebo dohodou
Lokalita: Praha východ
Plat: 25 000,-Kč + bonusy

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".