Volné pracovní místo  Obchodní referent/ka - Junior nákupčí

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro významnou zahraniční společnost zabývající se prodejem spotřebního zboží a náhradních dílů se sídlem v Praze, hledáme schopného kandidáta/ku na pozici Obchodní referent/ka - Junior nákupčí.
Náplň práce:
  • administrativní podpora nákupčího (Category Managera)
  • organizace schůzek a kontakt s dodavateli
  • vytváření objednávek a zásobování jednotlivých prodejních míst
  • analýza reklamací a jejich statistika - podklady pro jednání s výrobci
  • promoční a slevové akce, zadávání letákových položek
  • příprava vzorků a předobjednávek
  • účast na projektech

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • aktivní znalost práce na PC (MS Office)
  • praxe na administrativní pozici výhodou
  • komunikativnost, samostatnost
  • vztah k technickým produktům - výhodou
  • orientace na detail, organizační dovednosti

Nabízíme

  • zázemí silné obchodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • zajímavou a pestrou práci