Volné pracovní místo  OBCHODNÍ REFERENTKA - práce pro ZTP, ID

Lokalita Brno, Kolín a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 14 000–20 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

HLEDÁME POSILU DO NAŠEHO TÝMU PEČLIVOU A KOMUNIKATIVNÍ ŽENU, KTERÁ RÁDA TELEFONUJE A JEDNÁ SE ZÁKAZNÍKY.
PRÁCE PRO ZTP / ID

Jsme česká obchodně montážní firma, která se specializuje na průmyslové vytápění a vzduchotechniku. Posilujeme naše zákaznické oddělení a hledáme komunikačně zdatnou ženu, která bude podporou pro obchodní tým a "spojkou" pro naše zákazníky.

Toto místo je vyhrazeno pro osobu se zdravotním postižením.

CO BUDETE DĚLAT?

Každý obchodník má v naší firmě asistenta, který pro něj zjišťuje informace, aby obchodník mohl být v terénu. Tato pozice je pro obchodníka z Čech, konkrétně z Kolína. Vzhledem k tomu, že v Kolíně nemáme pobočku, obchodník pracuje z domu a potenciální kandidát z Kolína a okolí by tedy pracoval formou home-office. Asistent může být i z Brna , kde máme centrálu, v tom případ by pracoval v kanceláři v Brně. Po zapracování je možná částečná práce z domu.

  • Asistent pracuje s databází stavebních projektů v ČR a na internetu a po telefonu zjišťuje dodatečné informace a připravuje je pro obchodníka, který následně kontaktuje zákazníka a posílá nabídky.
  • Je to jednoduchá administrativní práce, ale je důležitá komunikativnost a dobré vyjadřovací schopnosti.
  • Asistent dostane notebook, telefon a přístup do databáze stavebních projektů. Bude proškolen a po celou dobu práce je mu k dispozici člověk, který mu v případě potřeby poradí.
  • Budete komunikovat denně po telefonu s investory, generálními dodavateli, architekty
  • dohledáváte informace na Googlu týkající se konkrétních projektů (tj. co se bude stavět, která montážní firma má na starosti, kdo bude stavbu realizovat, zda bude na stavbě naše zařízení atd.)
  • pracujete s našim SW, který monitoruje stavební projekty v rámci ČR, zapisujete informace do systému a komunikujete o projektech a potenciálních zakázkách s obchodníkem
  • připravujete podklady pro obchodníka

Požadujeme

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
  • SOU/SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC – MS Word, Excel, Internet
  • výhodou praxe v oblasti komunikace se zákazníky, zákaznického servisu
  • hledáme komunikativního člověka, který se nebojí telefonovat

Nabízíme

CO VÁM CHCEME POSKYTNOUT?
  • 5 dnů zdravotního volna, stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • zaškolení a odborné vedení po dobu práce máte zajištěné
  • pracovní dobu: 6 hod/den, 1 směna (zkrácený úvazek - 30 hod/týden)
  • pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení
  • mzdu: fix od 14.000,- Kč dle praxe a zkušeností + odměny (za výsledky firmy, mimořádnou práci, výkony, loajalitu)
  • termín nástupu: od ledna - února 2021
  • pracoviště: Brno-Řečkovice, nebo home-office, bude-li kandidát z okolí Kolína
  • určeno pro (ID I.-III.st.)

Vhodné pro

OZP.

Jiná sdělení

Pakliže chcete být součástí našeho týmu, nebo získat více informací, ozvěte se nám, nebo zašlete svůj profesní životopis.