Volné pracovní místo  Obchodní referent/ka (ref. DN6)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 10 000–20 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, významného zahraničního výrobce elektromechanických komponentů, hledáme vhodné kandidáty na pozici obchodního referenta na obstarávání chodu kanceláře a skladu.

Náplň práce:

  • vyřizování objednávek
  • tvorba nabídek
  • komunikace s dodavatelem a obchodními partnery
  • komunikace s obchodním zástupcem
  • fakturace
  • evidence skladu
  • aktivní účast na prezentaci společnosti

Požadujeme

Požadujeme:

  • samostatnost
  • znalost práce s PC
  • smysl pro zodpovědnost, loajalita
  • angličtina podmínkou
  • italština výhodou

Nabízíme

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • nástup ihned

Jiná sdělení

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, použijte volbu "odpovědět".

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, společností Synergie, s.r.o., IČO 45808139 na dobu neurčitou (až do odvolání písemnou formou). Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to po předchozí domluvě.