Volné pracovní místo  Obchodní referent/obchodní zástupce, ref.č. J-299

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Náš významný klient, česká pobočka zahraniční společnosti, jež je tradičním výrobcem biočajů a biokoření z jižní Moravy, hledá do svého slunečního týmu kolegu na pozici:

Obchodní referent/obchodní zástupce

Místo pracoviště: Čejkovice (okres Hodonín) + CESTOVÁNÍ PO ČR

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky a aktivní práce na nových obchodních kontaktech
  • komunikace se zákazníky v tuzemsku i v zahraničí
  • zpracování objednávek a zakázek
  • samostatná tvorba obchodních plánů
  • podíl na tvorbě marketingových aktivit firmy
  • příprava presentací, ochutnávek a veletrhů
  • aktivní presentace a prodej v místě prodeje

Požadujeme

  • samostatnost, kreativitu a flexibilitu
  • schopnost rychlé adaptability a zaučení v novém oboru
  • nadšení a zájem o zdravý životní styl
  • fyzická zdatnost – nárazová práce při zásobování prodejen
  • komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny
  • ŘP skupiny B, dobrou řidičskou praxi a ochotu cestovat hlavně v rámci ČR
  • bydliště v okrese Hodonín nebo Břeclav (místo pracoviště: Čejkovice u Hodonína)
  • praxe v obchodní činnosti vítána

Nabízíme

  • zajímavou a neobyčejnou firemní kulturu rostoucí společnosti s výsadním postavením na trhu s bio čaji
  • finanční ohodnocení dle zkušeností uchazeče
  • možnost osobního růstu v rámci společnosti
  • nástup: IHNED

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.