Volné pracovní místo  OBCHODNÍ SPECIALISTA PRO ZAHRANIČNÍ TRH s NJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • budování a udržování obchodně-partnerských vztahů se zákazníky prestižních značek
  • vyhledávání potenciálních zákazníků v zahraničí
  • služební cesty v rámci uzavírání obchodních případů
  • vedení projektu od samého začátku po finální předání

Požadujeme:

  • PODMÍNKOU znalost německého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • ochotu cestovat
  • komunikativní a reprezentativní jednání
  • vyzrálá osobnost s obchodním cítěním
  • vhodné pro uchazeče jenž nemají přímou zkušenost s obchodem ale mají potenciál v sobě probudit obchodního ducha

Nabízíme:

  • práci v prestižní společnosti s mezinárodní účastí
  • atraktivní finanční ohodnocení (fix 30 tisíc + bonus)
  • jazykové vzdělávání
  • moderní pracovní prostředí
  • firemní vůz notebook telefon a jiné
  • lokalita pracoviště okres Kladno

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na email použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář