Volné pracovní místo  Obchodní specialista v strojírenství

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

akvizica nových klientů v oblasti strojírenství
péče o stávající klíčové klienty
řešení potřeb zákazníků
spolupráce s oddělením marketingu a konstukce
monitorování, analýza a hodnocení konkurence
účast na veletrzích a výstavách
plnění plánu a stanovených cílů

Požadujeme

obchodní zkušenosti min. 3 roky
VŠ vzdělání technického směru / nejlíp v strojírenství/
výborná znalost AJ
kontaktování firem ze segmentu strojírenství
velmi dobré jednací schopnosti
chota cestovat ke klientům v rámci ČR
vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
zajímavá náplň práce, příležitost k seberealizaci
motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
příležitost k osobnímu rozvoji a profesnímu růstu
pracoviště v Brně – v průmyslové zóně

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".