Volné pracovní místo  Obchodní zástupce – bez mzdových limitů #2161

Lokalita Liberec a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jste komunikativní, organizačně zdatní a máte vášeň pro prodej?

Staňte se součástí naší společnosti a pomozte nám šířit radost z našich výrobků po severních a středních Čechách a Praze!
Nenechte si ujít tuto příležitost a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce:
  • péče o stávající zákazníky a budování dlouhodobých vztahů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí ve svěřeném regionu (oblast severní Čechy, Praha, střední Čechy)
  • podpora promo akcí a prezentací
  • zajištění prodeje výrobků, zboží a služeb pro jednotlivce, maloobchodníky, velkoobchodní společnosti a organizace
  • aktivní řešení pohledávek a jednání se zákazníky o podmínkách spolupráce

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • řp. sk. B (aktivní řidič)
  • praxe na dané pozici nebo v gastronomii podmínkou
  • výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • samostatnost, spolehlivost a velmi dobré organizační schopnosti
  • uživatelskou znalost MS Office (Outlook, Excel, Word)

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • firemní telefon s výhodným tarifem
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • slevy na pivovarské výrobky
  • stabilní zaměstnání v prosperující firmě
  • nástup dle domluvy
  • sídlo společnosti: Liberec

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!