Volné pracovní místo  Obchodní zástupce (Čechy)

Lokalita Třebíč a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Starat se o vlastní zákaznické portfolio v rámci celé ČR či/a oblast Čech
Vyhledávat nové obchodní příležitosti
Prodávat, prezentovat a propagovat moderní produkty
Vytvářet a upevňovat vztahy s klienty
Spolupracovat na tvorbě nových projektů

Požadujeme

Jste komunikativní, rádi cestujete a máte tah na branku? Do menší moderní společnosti hledáme posilu do obchodního týmu pro oblast Čech. Znalost jazyka a technické vzdělání výhodou. Zajímavá mzda (fix + provize), firemní automobil, flexibilita.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí menší společnosti s moderní atmosférou
Fixní plat + zajímavé provize
5 týdnů dovolené
Služební automobil
Firemní počítač
PS na dobu neurčitou
Cestování po ČR
Pružná pracovní doba
Školení pro řešení zakázek
Školení v sortimentu
Odborné a jazykové vzdělávání
Příspěvek na penzijko a na stravování
Zázemí kanceláře: Třebíčsko

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE S VÁMI SPOJÍME.