Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - CZ, HU, PL, SK, AT

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Našim klientem je zahraniční společnost, která se zabývá laserovým opracováním tzv. technických sleev používaných v polygrafickém a technickém průmyslu, včetně poprodejního servisu těchto produktů.

Náplň práce:
  • prodej tiskových válců a návleků v oblasti flexotisku a aplikací laseru
  • oblasti prodeje – ČR, HU, PL, SK, AT
  • péče o stávající zákazníky
  • akvizice nových potenciálních zákazníků

Požadujeme

  • odborné znalosti technického charakteru (polygrafie, tisk, strojírenské, repro + preepres)
  • znalost AJ nebo NJ aktivně/komunikativně (technická zásoba)
  • relevantní praxe v oboru
  • samostatnost a odpovědnost
  • dynamická osobnost s citem pro vedení obchodního případu
  • velmi dobré prezentační a vyjednávací dovednosti
  • aktivita, loajalita

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání
  • další vzdělávání v oboru
  • zajímavou a různorodou práci
  • dobré platové podmínky
  • služební vůz a telefon

Jiná sdělení

Nástup: dohodou

Pracoviště: Brno

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".