Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE dveřní techniky

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • péče a jednání se stávajícími zákazníky v oblasti technických produktů
  • aktivní vyhledávání a oslovení nových zákazníků
  • odpovědnost za kompletní realizaci zakázky
  • týdenní reporting účast na poradách školení účast na akcích pro VIP zákazníky
  • služební cesty v rámci svěřené lokality
  • kontrola stavební připravenosti konzultace + poradenství

Požadujeme:

  • 1-2 roky praxe v prodeji produktů v oblasti strojních nebo technologických celků
  • SŠ/VŠ technického/stavebního směru
  • nutný ŘP sk B
  • uživatelská práce na PC
  • samostatnost reprezentativní vystupování zodpovědnost sebekázeň a dravost
  • schopnost sebemotivace

Nabízíme:

  • zázemí silné české společnosti s letitou historií
  • firemní vůz i k soukromým účelům mobil administrativní vybavení
  • pracoviště: v místě bydliště - home office
  • finanční ohodnocení dle zkušeností a dovedností kandidáta + provize
  • obchodní a produktové školení
  • marketingovou podporu v regionu

Zaujala Vás pracovní nabídka? Splňujete inzerované požadavky? Zašlete nám Váš životopis.