Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - ELEKTRO ROZVADĚČE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti působící v oblasti elektrotechniky a průmyslové automatizace.<br/>
<br/>Hledá se kolega na pozici OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE.<br/>
<br/>Region: Východní Čechy<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> B2B prodej komponentů pro výrobu rozvaděčů</li>
<li> obchodní jednání se stávajícími a novými zákazníky</li>
<li> akvizice nových zákazníků</li>
<li> vypracování cenových nabídek</li>
<li> uzavírání smluv</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání, obor elektro nebo jiná technická specializace VÝHODOU</li>
<li> obchodní zkušenosti v oblasti výrobků a komponentů pro průmyslovou automatizaci a elektrotechniku VÝHODOU, NIKOLIV PODMÍNKOU</li>
<li> komunikativní úroveň anglického jazyka VÝHODOU</li>
<li> flexibilní osobnost s vysokým stupněm motivace</li>
<li> tah na branku, samostatnost</li>
<li> proklientský přístup</li>
<li> řidičské oprávnění skupiny "B", aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> služební automobil (použití i k soukromým účelům)</li>
<li> notebook, mobil</li>
<li> kompletní zaškolení</li>
<li> příjemný kolektiv</li>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
<li> možnost školení i v zahraničí</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.