Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ENSTAR s regionálním působením, ref.č. M-314

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, českou společnost působící v oblasti zemědělství, hledáme vhodné uchazeče na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ENSTAR s regionálním působením.

Náplň práce:
  • aktivní budování sítě nových zákazníků ve svěřeném regionu
  • plánování obratových cílů
  • sledování konkurence
  • účast na plánování produktové strategie
  • plánování a zajišťování aktivit na podporu prodeje
  • vyhodnocování situace na trhu

Místo pracoviště: regiony v rámci ČR
Nástup: dohodou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru zemědělství - výhodou krmivářství nebo zootechnika
  • min. 3 roky praxe
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • časová flexibilita
  • aktivní přístup k práci
  • dobré organizační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení a samostatnost
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • pestrou a samostatnou práci
  • zázemí dynamické české společnosti
  • mobilní telefon
  • notebook
  • osobní automobil
  • motivující finanční ohodnocení
  • další zajímavé firemní benefity

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.