Volné pracovní místo  Obchodní zástupce FMCG - Praha Východ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta z oblasti FMCG (gastro) hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce.
Náplň práce:
  • komunikace a akvizice nových zákazníků
  • komunikace se stálými zákazníky
  • práce v terénu
  • prezentace svěřeného sortimentu a následný prodej
  • monitoring trhu v regionu reporting

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce nebo obdobné pozici (přímý prodej značnou výhodou)
  • vysoká časová flexibilita
  • zkušenosti s FMCG produkty výhodou (oblast GASTRO značnou výhodou)
  • komunikativní znalost NJ/AJ výhodou
  • komunikativnost samostatnost schopnost sebemotivace zodpovědnost průbojnost odolnost vůči stresu
  • ochotu cestovat a pracovat v terénu

Nabízíme:
  • perspektivní zaměstnání práce na ŽL
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • motivující finanční ohodnocení - provize z prodeje
  • zajímavá práce v mezinárodní dynamické společnosti
  • region - Praha Východ Říčany

Zaujala Vás pracovní nabídka? Baví Vás komunikace s lidmi? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".