Volné pracovní místo  Obchodní zástupce FMCG

Lídr v oboru nečokoládových cukrovinek s tradicí 26 let na českém trhu hledá obchodní zástupce pro oblasti Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Střední Čechy a Plzeňský kraj.

Náplň práce:
Odpovědnost za plnění prodeje ve svěřeném regionu
Péče o stávající zákazníky
Rozšiřování a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
Poprodejní „full service“
Progresivní rozvoj svěřeného regionu

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání bez maturity
Zkušenosti v oblasti FMCG podmínkou!
Příjemné vystupování, komunikační a vyjednávací schopnosti
Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Spolupráce na HPP nebo IČO
Práci se zajímavými produkty
Nástup dle dohody

Jiná sdělení

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti MSI dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti MSI a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.