Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - FMCG

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Obchodního zástupce. <br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> aktivní akvizice nových zákazníků </li>
<li> podpora prodeje produktu </li>
<li> plnění obchodních plánů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání </li>
<li> zkušenost na pozici Obchodního zástupce v oblasti HoReCa podmínkou </li>
<li> zkušenost s akvizicí nových zákazníků </li>
<li> časová i místní flexibilita (práce o víkendech)</li>
<li> ochota pracovat na ŽL</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení a bonusový systém. <ul>
<li> auto </li>
<li> mobil </li>
<li> možnost pracovat ve stabilní společnosti</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".