Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - jižní Čechy - laboratoř

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Obchodní zástupce pro oblast jižní Čechy. <br/>
<br/>Nástup: Ihned <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> akvizice nových zákazníků </li>
<li> péče o stávající zákazníky </li>
<li> budování a podpora dobrého jména společnosti </li>
<li> budování vztahů s obchodními partnery </li>
<li> reporting nadřízenému </li>
<li> plnění obchodního plánu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání </li>
<li> praxe na obdobné pozici nutností </li>
<li> zkušenost ve zdravotnictví výhodou </li>
<li> znalost zdravotnického prostředí </li>
<li> ŘP sk.B</li>
<li> obchodní dovednosti a znalosti </li>
<li> MS Office </li>
<li> znalost regionu podmínkou</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí zajímavé platového ohodnocení dle znalostí a zkušeností kandidáta. <ul>
<li> bonusový systém </li>
<li> služební vůz </li>
<li> mobilní telefon </li>
<li> možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".