Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - kancelářská technika

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro významnou obchodní společnost hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici Obchodní zástupce - kancelářská technika.
Náplň práce:
  • komunikace s klienty
  • akvizice zákazníků
  • cenové kalkulace objednávek
  • přímá realizace obchodních případů
  • administrativa spojená s přípravou a realizací objednávek

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxe v obchodní činnosti výhodou
  • znalost trhu Praha a okolí a znalost VIP klientely výhodou
  • komunikativní znalost AJ výhodou
  • velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
  • znalost práce na PC na velmi dobré úrovni (MS Office)

Nabízíme

  • stabilní a příjemné zázemí prosperující společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení – základ 20.000 Kč + provize z obratu měsíčně + prémie z obratu
čtvrtletně + osobní ohodnocení,
  • odborná školení a vzdělávání v oboru
  • technické zázemí pro vykonávání práce