Volné pracovní místo  Obchodní zástupce (kosmetika) - Severní nebo Jižní Morava

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE je mezinárodní personální agentura, která na evropském trhu práce již více než 25 let poskytuje komplexní služby zaměstnavatelům i uchazečům o práci.

Pro našeho klienta, menší, ale velmi stabilní a zavedenou společnost distribuující kvalitní kosmetické produkty, hledáme z důvodu rozšíření týmu vhodného kandidáta/ku na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro region Severní nebo Jižní Morava.

Náplň práce:
  • dosažení cílů pro danou oblast, včetně počtu objednávek na den, minimální hodnoty objednávky, zachování zákazníka na aktivní úrovni, prezence cílového sortimentu zboží u zákazníků
  • merchandising u zákazníka během každé návštěvy
  • dosažení daných cílů při uvádění novinek a promo akcí na trh
  • dosažení měsíčních cílů daných Area Sales Managerem
  • komunikace s vedením firmy

Požadujeme

  • praxe na pozici obchodního zástupce v oblasti kosmetiky/drogerie
  • zaměstnání na ŽL
  • silná motivace pracovat a neustále se vyvíjet ve svém oboru
  • obchodní a vyjednávací znalosti
  • osobnostní schopnost navázání a udržení výborných obchodních vztahů
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • pozitivní přístup k práci
  • bydliště v blízkosi Brna nebo Ostravy

Nabízíme

  • fixní mzdový základ + provize ze zprostředkovaných zaplacených objednávek + bonusy za dosažení daných cílů + další firemní benefity
  • zázemí zavedené společnosti s dlouholetou tradicí
  • exklusivita sortimentu
  • služební auto, placené pracovně najeté kilometry, příspěvek na telefon

Jiná sdělení

Nástup: Ihned nebo dle dohody
Lokalita: Severní nebo Jižní Morava

V případě zájmu zašlete, prosím, životopis pomocí formuláře "Odpověď na inzerát".

S osobními údaji, které jsou poskytovány společnosti OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., IČO: použijte odpovědní formulář za účelem zprostředkování zaměstnání je nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000Sb. Poskytnuté údaje jsou ponechány v databázi po dobu nezbytnou ke zprostředkování zaměstnání nebo až do odvolání písemnou formou. Údaje mohou být poskytovány třetí osobě pouze po souhlasu osoby údaje poskytující. Ustanovení §12 a 21 zákona č.101/2000Sb. upravují Vaše právo na informaci o zpracování údajů, vysvětlení, možnosti aktualizace a likvidaci osobních údajů.