Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - laboratorní technika a zdrav. materiál

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jste komunikativní, máte obchodní drive a zkušenost s prodejem zdravotnického spotřebního materiálu? Pro stabilní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro region Čechy !<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Péče o stávající zákazníky, </li>
<li> aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v sektoru nemocnic a zdravotnických zařízení</li>
<li> prodej kvalitních zdravotnických produktů</li>
<li> kompletní poradenský servis </li>
</ul>
<br/>nástup možný ihned/dohodou

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání v oblasti zdravotnictví (laborant, zdravotní sestra) - PODMÍNKOU</li>
<li> zkušenosti na pozici O.Z. se zdravotnickým spotřebním materiálem velkou výhodou</li>
<li> komunikační dovednosti, samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu </li>
<li> uživatelskou znalost práce na PC (MS Office) </li>
<li> řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> flexibilní pracovní doba </li>
<li> služební automobil i pro soukromé účely, telefon, PC </li>
<li> zaměstnanecké výhody (stravenky, vzdělávací kurzy, školení) </li>
<li> zázemí dynamické a stabilní společnosti</li>
<li> bonusy, prémie, 13. plat </li>
<li> home office</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".