Volné pracovní místo  Obchodní zástupce na prodej polotovarů a obráběných dílů z technických plastů

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho klienta, společnost s hliníkovým a nerezovým hutním materiálem, hledáme

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE na prodej polotovarů a obráběných dílů z technických plastů

Náplň práce:
  • zajišťování obchodních případů se stálými zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových koncových zákazníků
  • vytváření a udržování pracovních vazeb
  • příprava prezentací a podkladů pro jednání
  • reporting o činnosti

Požadujeme

  • praxe v sortimentu min 5 let
  • emaptii, drive, spolehlivost
  • vysoké pracovní nasazení
  • schopnost práce na PC
  • výborné komunikativní dovednosti
  • trestní bezúhonnost
  • ŘP
  • znalost problematiky obchodu s hutním materiálem, technické a obchodní nadání podmínkou
  • dobré znalosti trhu (nerez ocelí, hliníkovými hutními polotovary a technických plastů, barevné kovy, legovaná ocel...)¨
  • komunikační a obchodní dovednosti
  • organizační schopnosti a zodpovědný přístup k práci
  • pro aktivní přístup a zaměření na zákazníka
  • samostatnost, spolehlivost a příjemné vystupování

Nabízíme

  • práci v prosperující firmě se zahraničním zázemím
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení - závisí především na zkušenostech a znalostech trhu
  • firemní vůz a mobilní telefon

Nástup možný: IHNED

Místo pracoviště: Kladno

V případě zájmu zašlete Váš aktuální životopis na použijte odpovědní formulář

Jiná sdělení

Sídlo firmy - Kladno