Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - NÁKLADNÍ AUTOMOBILY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 13-13-218290. Máte zkušenosti s prodejem nákladních vozů? Jste energičtí, aktivní a máte rádi výzvy? Potom hledáme na pozici Obchodního zástupce v oblasti nákladních automobilů právě Vás!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Prodej nových nákladních vozů</li>
<li> Vyhledávání nových klientů</li>
<li> Péče o stávající klienty</li>
<li> Vytváření aktuální databáze klientů</li>
<li> Monitoring trhu</li>
</ul>
<br/>Nástup: Ihned<br/>Plat: fixní částka + provize z prodeje<br/>Oblast: Střední Čechy

Požadujeme

<ul>
<li> Praxe na pozici prodejce min 3 roky (prodej nákladních vozů nebo stavebních strojů velkou výhodou)</li>
<li> Nutná orientace v oblasti nákladních vozů</li>
<li> Základní znalost Aj nebo NJ</li>
<li> Příjemné vystupování</li>
<li> Znalost práce na PC</li>
<li> ŘP B podmínkou</li>
<li> ŘP C výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Motivační provizní systém</li>
<li> Služební vůz i k soukromým účelům</li>
<li> Stravenky</li>
<li> Životní a úrazové pojištění</li>
<li> Mobilní telefon</li>
<li> Notebook</li>
</ul>