Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - námořní a letecká doprava

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Aktivně vyhledávání možných obchodních kontaktů a obchodních příležitostí v segmentě výrobních a obchodních společností
  • Prodej služeb společnosti primárně v oblasti námořní a letecké přepravy, sekundárně v oblasti mezinárodní kamionové přepravy, vnitrostátní distribuce, skladování a služeb s přidanou hodnotou
  • Průzkum trhu
  • Osobní kontakt a osobní střetnutí s potenciálními a i existujícími obchodními partnery, jednání s nimi o cenách a ostatních podmínkách spolupráce
  • Sledovaní koordinovaného akčního plánu v rámci obchodního oddělení firmy, velmi úzká spolupráce se všemi odděleními společnosti
  • Aktivní účast na vypracovaní obchodních nabídek, prezentace obchodních nabídek před obchodními partnery
  • Aktivně využívání cizího jazyka na denní bázi
  • Vypracování reportů pro manažera pobočky

Požadujeme

Požadavky

  • Zkušenosti v oblasti námořní a letecké dopravy
  • Požadována praxe min. 2 roky v námořní a letecké dopravě
  • Komunikativní znalost cizího jazyka - angličtiny
  • Svědomitost, pracovitost, iniciativa, tvořivost, orientace na výsledek
  • Nezávislost, rozhodovací schopnosti, organizace času a práce, schopnost plánování a stanovení cílů
  • Ctižádostivost, nastavení na dosáhnutí úspěchu a chuť rozvíjet se
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Jazykové znalosti - angličtina pokročilá

Nabízíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Zaručujeme stabilitu velké mezinárodní společnosti
  • Nabízíme možnost využívat anglický jazyk na denní bázi
  • Přátelská firemní kultura a atmosféra, příjemné pracovní prostředí
  • Seriózní a otevřený přístup
  • Vyvážený poměr týmové koordinace a samostatné činnosti
  • Služební auto, služební notebook, služební mobilní telefon
  • Home office