Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - oleje a maziva, ref.č. IV-337A

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Popis pracovní nabídky

Naším klientem je dodavatel a prodejce olejů a maziv.
V rámci rozšíření týmu hledáme nové kolegy, kteří již mají zkušenosti s prodejem olejů a maziv.

Náplň práce zaměstnance:
  • Komunikace se zákazníky
  • Kontakty a řešení objednávek se stávajícími klienty.
  • Samostatné vyhledávání potenciálních prodejních příležitostí

Nástup: dohodou
Pracovitě: ČR, v závislosti od regionu místa bydliště zaměstnance se bude určovat region

Požadujeme

  • Praxe v oboru prodej-nákup olejů a maziv v délce min.1 rok
  • Dobrá technická orientace v produktech v oblasti olejů a maziv
  • Pracovitost, zodpovědnost, organizovanost
  • Schopnost prezentovat sortiment a služby společnosti
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Časová flexibilita

Nabízíme

  • Skutečně nadstandardní finanční ohodnocení v závislosti na dosaženém obratu
  • Férové jednání a totéž očekáváme
  • Mimořádné výkony si zaslouží mimořádné ohodnocení

Nabídka není vhodná pro zájemce, kteří očekávají nízké ohodnocení za slabé obchodní výkony.

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.