Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRAHA - ref. č. 240

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Kanadská společnost působící v oblasti "kancelářských nápojových služeb" se sídlem v Praze hledá pro svoji kancelář vhodné kandidáty na pozici "Sales Representative".

Náplň práce:
  • vyhledávání nových klientů
  • orientace na výsledek
  • schopnost samostatného jednání, zodpovědnost a pečlivost
  • komunikační a prezentační schopnosti, asertivita
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Internet)

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce (praxe min. 2 roky)
  • angličtina výhodou

Nabízíme

  • služební automobil, služební telefon a notebook
  • finanční ohodnocení: fixní část 25.000,-Kč + provize
  • notebook, mobilní telefon, provize z prodeje, 5 týdnů dovolené

Jiná sdělení

Nástup do pracovního poměru: ihned
Místo pracoviště: Praha a okolí
Typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
Délka pracovního poměru: 3-měsíční zkušební lhůta a smlouva na dobu určitou

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.