Volné pracovní místo  Obchodní zástupce pro Brno/Otrokovice

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Realizace zakázek, kontaktování nových odběratelů
  • Vyhledání nových zákazníků, vypracování cenových nabídek
  • Obchodní jednání, uzavírání smluv
  • Rozšiřování klientely firmy a pečování o stávající zákazníky
  • Péče o svěřený region
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ, výhodou VŠ
  • Praxe v obchodu 2 roky, velkou výhodou práce v oboru ICT
  • Aktivní znalost angličtiny (vč. technické)
  • Znalost práce na PC
  • Člověka s komunikačními dovednosti, odolností vůči zátěži a frustrační tolerancí
  • Asertivita, vytrvalost, trpělivost
  • Odpovídající mentální výkonnost
  • Obchodní dovednosti
  • Ochotu pracovat na sobě
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • K základní mzdě náleží výborné nelimitované prémie v závislosti na obratu a zisku
  • Samostatnou práci v mladém dynamickém kolektivu
  • Služební automobil
  • Mobilní telefon, notebook
  • Stravenky
  • Případné vzdělávací a certifikační kurzy dle potřeb pozice
  • Po roce možnost příspěvku na pojištění
  • Místo pracoviště: Brno/Otrokovice

Jiná sdělení

Pro našeho významného klienta – českou společnost zabývající se telekomunikačními technologiemi – hledáme kandidáty na pozici:

Obchodní zástupce pro Brno/Otrokovice

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".