Volné pracovní místo  Obchodní zástupce pro HORECA trh – až 80.000 Kč, auto, měsíční bonusy

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–80 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Jsme rodinná firma, která se zabývá kvalitní výrobou potravinových produktů. Hledáme obchodníka, tahouna, který bude jednat s klienty v oblasti HORECA trhu. Hledáte novou příležitost? Ozvěte se nám!

Náplň práce:
  • Obchodní aktivita v oblasti Prahy (HORECA trh a nezávislý obchod)
  • Péče o stávající spokojenou klientelu
  • Aktivní hledání dalších obchodních příležitostí
  • Vlastní nastavení pracovního rozvrhu (terén/home office)

Požadujeme

  • Tahouna, který za to umí pořádně vzít
  • Komunikativní osobnost s chutí do obchodu
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení 40.000 - 80.000 Kč včetně bonusů dle výsledků
  • Měsíční prémie
  • HPP/IČO spolupráci
  • Auto k soukromým účelům
  • Příspěvek na auto a náhrady pro spolupráci na IČO
  • Tablet, telefon
  • Home office
  • Flexibilní nastavení vlastního rozvrhu
  • Rodinnou firmu, která se úspěšně rozrůstá
  • Účast na veletrzích
  • Stravenky
  • Vybavenou kuchyňku při zastávce v kanceláři
  • Nástup dle domluvy
  • Kancelář firmy v Dašicích, obchodní činnost v oblasti Prahy

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!