Pro oblast Prahy hledáme obchodního zástupce na IČO nebo na VPP (DPČ/DPP)

Náplň práce:
Péče o stávající zákazníky na tradičním trhu
Aktivní vyhledávání nových zákazníků z řad cukráren, trafik, školních bufetů, čerpacích stanic, lékáren, koupališť atd.
Odpovědnost za plnění prodeje ve svěřeném regionu
Rozšiřování a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
Poprodejní „full service“
Progresivní rozvoj svěřeného regionu

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání bez maturity
Zkušenosti s prodejem rychloobrátkového zboží výhodou
Příjemné vystupování, komunikační a vyjednávací schopnosti
Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Spolupráce na HPP nebo IČO
Objednávky prostřednictvím tabletu a katalogu cukrovinek
Ohodnocení odpovídající výsledkům
Práci se zajímavými produkty - nečokoládové cukrovinky
Nástup dle dohody

Jiná sdělení

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti MSI dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti MSI a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.