Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro Rakousko - izolační skla

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem tabulové skla, opracováním skla a výrobou izolačních dvojskel a trojskel, hledáme nového člena do obchodního týmu na pozici Obchodního zástupce pro Rakousko.

Náplň práce:
  • obchodní činnost v daném regionu – akvizice nových zákazníků, péče o stávající

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obchodní pozici ve společnosti zabývající se výrobou a prodejem izolačního, bezpečnostního, interiérového, protipožárního skla (Izolas, Fenestra, AGC,...) PODMÍNKOU!!!! - nebude časový prostor pro zaučení
  • znalost práce na PC
  • znalost německého jazyka podmínkou!
  • ŘP sk. B (ochota cestovat v rámci přidělených regionů)
  • osobnostní předpoklady – proaktivní kandidát orientovaný na výsledky, s tahem na branku, samostatný, flexibilní

Nabízíme

  • motivující platové ohodnocení, které bude odrážet dosažené výsledky
  • zázemí zavedené zahraniční společnosti
  • služební automobil, notebook, telefon

Jiná sdělení

Termín nástupu: co nejdříve

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".