Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, ref.č.: B - 330

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je úspěšná česká společnost s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou luxusních a kvalitních schodišť. V rámci rozšíření obchodního týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Obchodník musí být soutěživý, dynamický a vysoce komunikativní. Důležitá je vynikající schopnost argumentace - budete prodávat vysoce kvalitní, ale drahý produkt. Dobrá orientace v oblasti stavebnictví a technická zdatnost - to jsou podmínky, přes které vlak nejede :-)

Náplň práce:

  • rozvoj obchodní činnosti v rámci svěřeného regionu (Praha + Severní Čechy, Střední Čechy, nebo Východní Čechy - dle preferencí obchodníka)
  • orientace na koncového zákazníka, stálé odběratele a stavební firmy
  • akvizice nových zákazníků a péče o stávající klienty
  • zpracování cenových nabídek, objednávek
  • komunikace s projektanty, architekty apod.
  • pravidelný reporting, porady
  • účast na veletrzích
  • možnost práce formou home office
  • administrativní zázemí v showroomu Praha - Smíchov

Požadujeme

  • min. SŠ technického směru (stavební, strojní apod.)
  • praxe na obchodní pozici v oboru stavebnictví, dřevo/kovovýroba
  • znalost stavebních materiálů a stavebních postupů
  • velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • uživatelská znalost MS Office
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • výborné komunikační a obchodní dovednosti
  • organizační schopnosti, flexibilita, samostatnost
  • soutěživost a týmový duch
  • loajalita a zodpovědnost
  • aktivní přístup k práci

Výhodou:

  • znalost AutoCAD
  • znalost cizích jazyků (AJ, NJ)

Nabízíme

  • zázemí úspěšné české společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost osobního rozvoje a seberealizace
  • motivující platové ohodnocení (fix + osobní ohodnocení + provize)
  • v průměru 35 až 50 tisíc měsíčně po zapracování
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • služební automobil

Pracoviště: Praha - Smíchov

Nástup: dohodou

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.