Volné pracovní místo  Obchodní zástupce s AJ (od 32.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete se stát důležitou součástí obchodního týmu úspěšné výrobní společnosti v Olomouci? Využijte této skvělé příležitosti k poznávání významných firem u nás i ve světě! Nabízíme práci na HPP v přátelském kolektivu a moderním prostředí. Zúčastněte se výběrového řízení na pozici Obchodního zástupce!

Náplň práce:

  • udržování a rozvíjení obchodních vztahů se zákazníky
  • pátrání a po nových obchodních příležitostech a navazování nových kontaktů
  • orientace v produktovém portfoliu společnosti
  • vyjednávání obchodních podmínek, tvorba prezentací a cenových nabídek
  • tvorba smluv a jiných potřebných dokumentů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilá úroveň angličtiny, znalost dalšího jazyka výhodou
  • praxe v obchodní činnosti výhodou
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • pozitivní přístup k práci, komunikační dovednosti a příjemné vystupování

Nabízíme

  • stabilní zázemí v úspěšné zahraniční společnosti se sídlem v Olomouci
  • moderní společnost s přátelským kolektivem
  • velmi častá komunikace v cizím jazyce a možnost využití jazykových kurzů
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • zajímavé nabídky společnosti – příspěvky i nefinanční benefity
  • příležitost k poznávání cizích zemí a významných světových společností
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned