Volné pracovní místo  Obchodní zástupce s AJ - strojírenství

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Popis pracovní nabídky

Technický poradce prodeje s AJ pro ČR

Není to jenom pozice obchoďák-lítač; je to pozice pro technicky zdatné kandidáty s obchodním duchem.

AJ komunikativně nutná - bude testována

Místo práce
Praha západ - kancelář
působnost: celá ČR

Klient: zahraniční společnost

Vaše náplň práce:

V této pozici budete odpovědný za prodej, obrat a výsledky v regionu, péči o stávající zákazníky - technické poradenství a servis a vyhledávání nových obchodních příležitostí.

  • Částečná zajišťování nákupu ze zahraničí i z domácích zdrojů,
  • Částečná odpovědnost za oblast zajištění povrchových úprav zboží
  • Sestavování objednávek a smluv, garance za jejich obsahovou i věcnou správnost,
  • Pravidelný monitoring trhu,
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti, zejména s
oddělením výroby, logistiky, marketingu, kvality

Požadujeme

Požadované vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
technické, strojírenské
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní
Řidičský průkaz
B
Osobnostní předpoklady, další požadavky
  • Min. ukončené SŠ vzdělání, může být i VŠ absolvent s alespoň krátkou praxí(nutné technické či výrobně-
obchodní zaměření)
  • Praxe na obdobné pozici min rok – ideálně ve společnosti výrobně-obchodní
  • Angličtina plynule
  • Dobrá znalost PC
  • Výborné vyjednávací schopnosti
Dynamicka osobnost s tahem na branku a touhou po profesnim uspechu
Chut ucit se a vzdelavat

Nabízíme

xní mzda!!!
Samostatnou práci ve velké stabilní společnosti
  • Četné benefity
  • Nástup možný ihned či dohodou
  • Pravidelna tech. skoleni v CZ i zahranici
  • Samostatnost
  • Prace v tymu
  • Sluzebni automobil Škoda Fabia
  • Notebook
  • Mobilni telefon
  • 5 tydnu dovolene
  • Stravenky
  • Moznost pripojisteni penz. a zdravotniho po zapracovani

Jiná sdělení

v případě zájmu klikněte na "odpovědět"