Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s Aj

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Personální společnost PersCom s.r.o. hledá pro svého významného klienta, společnost se sídlem na Teplicku, vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • jednání se stávajícími a potenciálními zákazníky
  • analýza a řešení požadavků a potřeb zákazníků
  • zajištění administrativní činnosti a agendy spojené s prodejem a následným
  • zákaznickým servisem
  • zpracování podkladů pro analýzy, reporty

Požadujeme

  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce
  • aktivní znalost Aj (ostatní jazyky výhodou)
  • zkušenosti s vedením týmu
  • dobré komunikační dovednosti
  • schopnost prezentovat, flexibilita, samostatnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • odpovídají mzdové ohodnocení (dle zkušeností)
  • penzijní připojištění
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • mladý kolektiv
  • spolupráce s ostatními dceřinými společnostmi

Lokalita pracoviště: okr. Teplice
Možnost nástupu: ihned, příp. dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".