Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S NJ (STROJÍRENSTVÍ)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Považujete se za výborného obchodníka a hovoříte plynule německy? Máte zkušenosti na podobné pozici jako OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S NJ a orientujete se ve strojírenství?
Pak máme nabídku přesně pro Vás!

Strojírenská společnost s významným postavením na světovém trhu, hledá vhodného uchazeče na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S NJ (STROJÍRENSTVÍ)

Náplň práce:

  • Rozšiřování obchodních aktivit
  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Zpracování nabídek, samostatné vedení jednání
  • Účast na veletrzích a výstavách
  • Působnost v západní Evropě

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření výhodou
  • Komunikativní znalost německého jazyka-podmínkou
  • Praxi v zahraniční obchodní činnosti a strojírenství
  • Znalost práce s PC (MS Office)
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Koordinační a organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilita

Nabízíme

  • Home Office
  • Notebook, mobilní telefon
  • Referenční vůz
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Benefitní poukázky Sodexo
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zázemí stabilní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás