Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE sanitární keramika

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Popis pracovní nabídky

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE sanitární keramika OD 40 TISÍC FIX
Víte, že vodovodní baterie mají různé rozteče a že wc nemusí být jen usazené v podlaze, ale může být instalováno i jinak?
Máte zkušenosti s prodejem, obchodničina Vás baví a anglicky se domluvíte?
Pak právě Vás hledáme pro našeho klienta, výrobce a dodavatele koupelnového vybavení, který má dlouholetou tradici na trhu.

Přidejte se k silné značce a staňte se
OBCHODNÍM ZÁSTUPCEM SE ZAMĚŘENÍM NA SANITÁRNÍ KERAMIKU

Náplň práce:
  • permanentní péče o stávající zákazníky - segment větších a středních firem
  • aktivní prodej produktů v rámci portfolia (koupelnové vybavení - sanitární
keramika, vodovodní baterie, koupelnový nábytek)
  • vyhledávání a získávání nových zákazníků
  • vedení obchodních jednání a následné uzavírání smluv
  • spolupráce s ostatními členy obchodního a projektového týmu
  • spolupráce s marketingovým oddělením na podpoře prodeje produktů
  • analýza a předávání informací o stavebních projektech ve svěřeném regionu
  • identifikace potřeb zákazníka, řešení standardních a případně
komplexnějších obchodních případů
  • aktivní činnost ve všech obchodních kanálech
  • každodenní pracovní cesty
  • spolupráce na plánování školení a organizaci výstav
  • aktualizace informací a dat v interním systému

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
  • zkušenost s prodejem minimálně 3 roky v podobném oboru, TZB výhodou
  • dynamické a samostatné jednání
  • analytické, organizační a vyjednávací schopnosti
  • komunikativnost, flexibilita, seriózní vystupování
  • ukončené středoškolské vzdělání, vysokoškolské vzdělání výhodou
  • komunikativní znalost angličtiny výhodou
  • znalost práce na PC (Microsoft Office – Excel, PowerPoint)
  • řidičský průkaz skupiny B a řidičskou praxi
  • bydliště Královéhradecký nebo Pardubický kraj

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?
  • zajímavou práci v prostředí stabilní mezinárodní společnosti
  • dobré finanční ohodnocení odpovídající znalostem, schopnostem a
dovednostem
  • bonusy, prémie
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • notebook, mobilní telefon, tablet
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na sport / kulturu / volný čas
  • zaměstnanecké výhody (půjčky zaměstnancům) a další benefity můžeme
zkonzultovat osobně

Jiná sdělení

Neváhejte zaslat své CV a propojíme Vás se skvělou společností!