Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - SANITÁRNÍ TECHNIKA, ref. č.: J-203

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, firmu působící v oblasti automatické sanitární techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Region: celá ČR
Zázemí (kancelář): Brno

Náplň práce:

  • obchodní a technická podpora zákazníků
  • technické školení obchodních partnerů
  • vedení obchodních jednání, uzavírání smluv
  • tvorba cenových nabídek
  • řízení projektových zakázek
  • vyhledávání nových zákazníků (velkoobchody se sanitární technikou, montážní firmy)
  • práce s interními systémy
  • spolupráce na marketingových aktivitách

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání
  • praxe na pozici obchodního zástupce min. 2 roky
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • schopnost jednání se zákazníky a práce v týmu
  • flexibilita, samostatnost
  • ochota cestovat
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičské oprávnění sk. B s min. praxí 2 roky
  • znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • motivující finanční hodnocení (fixní a pohyblivá složka platu)
  • 13. plat dle výsledků společnosti
  • cílové prémie
  • služební notebook a telefon
  • komplexní zaškolení a podpora
  • příspěvek na stravování
  • příjemné pracovní prostředí
  • mladý kolektiv
  • firemní sportovní aktivity
  • flexibilní přístup