Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE SENIOR

Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 50 000–90 000 Kč / měsíc

Naším klientem je Allianz pojišťovna. Aktuálně hledáme kandidáta nebo kandidátku na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE SENIOR.

NÁPLŇ PRÁCE
  • motivace, rozvoj a vedení obchodníků v týmu
  • nábor a adaptace nových kolegů
  • realizace obchodních setkání s klíčovými klienty
  • správa a servis pojistného kmene
  • zpracování reportů pro vedení společnosti

POŽADUJEME
  • minimálně SŠ vzdělání – PODMÍNKOU
  • čistý trestní rejstřík a finanční bezúhonnost
  • komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • obchodního ducha a dravost
  • praxi v oboru pojišťovnictví – VÝHODOU, nikoliv podmínkou
  • zkoušky IDD – VÝHODOU, nikoliv podmínkou
  • zkušenost s řízením obchodního týmu
  • znalost práce na PC
  • příjemné vystupování
  • odolnost vůči stresu
  • ŘP skupiny B – VÝHODOU, nikoliv podmínkou
  • zodpovědnost, samostatnost

NABÍZÍME
  • spolupráci se stabilní pojišťovnou
  • akční a různorodou práci
  • motivující provizní systém - fix 30.000,-Kč + provize
  • bonusové finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
  • spolupráci na IČ
  • firemní benefity (13. plat, operativní leasing, MultiSport, slevy na tarify)
  • možnost kariérního růstu
  • zaškolení a vzdělávání
  • naši osobní podporu při adaptaci a zapracování
  • kancelář na Regionálním ředitelství, Křenova 438/11, 162 00 Praha - Veleslavín

V případě zájmu o pozici zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás