Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - SPECIALISTA NA VÝŽIVU ZVÍŘAT, region JIŽNÍ ČECHY, ref. č. T-007

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost vyrábějící výživu do rostlinné a živočišné výroby, hledáme Obchodního poradce - specialistu na výživu zvířat - pro region Jižní Čechy.

Pracovní náplň:
  • poradce a podpora obchodním partnerům, tj. chovatelům hospodářských zvířat a zootechnikům, zejména v oblasti výživy a krmných dávek vzhledem ke zdravotnímu stavu zvířat
  • péče o stávající zákazníky - odborné poradenství ve výživě a nových možnostech pro výživu zvířat
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • prezentace výrobků, jejich aplikace
  • kombinace práce v terénu a home office
  • partnerem v komunikaci je pro obchodního konzultanta zootechnik, pracovník pro výživu zvířat, vedoucí zemědělského družstva.

Požadavky:
  • minimálně SŠ, zemědělský směr zaměřený na chov a výživu zvířat PODMÍNKOU!!!
  • nutná odborná znalost a praxe v oblasti výživy prasat, skotu a drůbeže PODMÍNKOU!!!
  • kladný vztah k zemědělství
  • zkušenosti s obchodnickou pozicí
  • řidičský průkaz skupiny B
  • uživatelská znalost PC
  • bydliště v regionu Jižních Čech, ochota cestovat

Klient nabízí:
  • zapracování a podporu ostatních kolegů
  • práci v terénu a z domova (home-office)
  • fixní plat + provize, kvartální odměny
  • firemní vozidlo i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook
  • týden dovolení navíc

Region působnosti: Nutnost cestovat po regionu.

V případě zájmu o tuto pozici nám neváhejte zaslat svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Budeme se těšit na Vaše reakce.

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Vhodné pro

Absolventy.