Volné pracovní místo  Obchodní zástupce stavebních strojů (M/Ž) - firemní vůz i k soukromým účelům, osobní rozvoj

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Výhradní prodejce strojů značky JCB dodává pro Českou republiku již více než 30 let. Kromě prodeje nových a použitých strojů zajišťujeme na šesti pobočkách po celé ČR záruční a pozáruční servis, dodávky náhradních dílů a příslušenství.

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek ve stabilní, mezinárodní společnosti
  • Mzda, za kterou vás bude bavit pracovat
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Firemní automobil i k soukromým účelům
  • Příspěvek na stravování
  • Školení a kurzy pro váš osobní rozvoj
  • Firemní akce

Náplň práce:

  • Obchodní jednání se zákazníky
  • Zjišťování potřeb zákazníků
  • Vedení obchodních případů
  • Tvoření obchodních nabídek
  • Prezentování produktů a služeb s tím souvisejících

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Obchodní duch
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce s MS Office
  • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň dva roky VELKOU VÝHODOU