Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - střední Evropa

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Jihočeském kraji, hledáme motivované a zkušené kandidáty na pracovní pozici Obchodního zástupce pro oblast střední Evropy.<br/>
<br/>Práce formou home office.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci svěřeného regionu</li>
<li> budování dlouhodobých obchodních vztahů</li>
<li> zákaznický a reklamační servis</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání (technický směr výhodou)</li>
<li> zkušenosti na pozici obchodního zástupce s technickým produktem podmínkou</li>
<li> NJ pokročilá znalost, AJ výhodou</li>
<li> technické znalosti a potenciál</li>
<li> ŘP sk. B - aktivní řidič</li>
<li> MS Office - uživatelská znalost</li>
<li> časová flexibilita - min. 80% na cestách mimo ČR </li>
<li> samostatnost, aktivní přístup</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností a kvalit od 35 000,- Kč/měs.</li>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
<li> možnost osobního rozvoje</li>
<li> služební automobil</li>
<li> dynamický tým</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".