Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE V LOGISTICE – SEVERNÍ MORAVA #3466218

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, mezinárodní logistickou společnost, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE V LOGISTICE – SEVERNÍ MORAVA

Popis pozice / Náplň práce:
· Komplexní péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu
· Aktivní vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
· Samostatné vedení obchodních jednání
· Vytváření cenových nabídek
· Analýza trhu a potřeb zákazníků
· Pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· SŠ/VŠ vzdělání, ideálně z oblasti dopravy
· Zkušenosti na obdobné pozici v logistické společnosti - podmínkou
· Anglický jazyk na velmi dobré úrovni - slovem i písmem
· Výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
· Pokročilou znalost práce na PC
· ŘP sk. B a ochotu cestovat

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
· Samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace
· Vysoce motivující finanční ohodnocení a bonusy
· Služební automobil, mobilní telefon a notebook i k soukromému užití
· Možnost profesního růstu a osobnostního rozvoje
· Nástup možný ihned či po dohodě
· Místo výkonu: Severní Morava

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost odpovědi prostřednictvím odpovědního formuláře. Podívejte se také na další naše nabídky na našich webových stránkách.

Pro případné otázky kontaktujte paní Nikolu Drábkovou.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.