Volné pracovní místo  Obchodní zástupce v oblasti stavebnictví s autem!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–55 000 Kč / měsíc

Jste zapálený pro oblast stavitelství a k tomu rozený obchodník? Hledáte práci, ve které se budete moci realizovat a budete tzv. svým pánem? Máme to, co hledáte! Do našeho týmu přijmeme kolegu, který se bude starat o rozšíření našeho pole působnosti a pečovat o stávající klienty. K tomu Vám poskytneme služební auto i pro soukromé účely, nadstandartní počet dovolené a podporu našeho super kolektivu!

Náplň práce:
  • náplň Vašeho pracovní dne si nastavujete sám – organizace schůzek a jejich rozplánování je ryze na Vás
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • akvizice nových klientů v oblasti stavitelství
  • péče o stávající zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ – v oblasti stavitelství velkou výhodou
  • praxe v oblasti obchodu a orientace v oboru stavitelství NUTNÁ
  • komunikativní povaha s dobrou vyřídilkou
  • ŘP sk.B nutný

Nabízíme

  • služební auto, mobil, notebook – i k soukromým účelům
  • nadstandartní počet dovolené
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • stravování na pracovišti
  • firemní akce s dobrou partou kolegů
  • příspěvky na dovolenou
  • Lokalita: Žďár nad Sázavou

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro obchodní zástupce, stavbyvedoucí, pracovník ve stavebnictví, pozemní stavby, práce v oblasti stavebnictví, obchodník, přípravář, mistr ve stavebnictví, jednatel stavební firmy, práce Žďár nad Sázavou, obchodník ve stavebnictví, práce kraj Vysočina, ...

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!