Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - Veterina - TOP SPOLEČNOST

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-13-230349. Máte zkušenost na pozici obchodní pozici v oblasti pet food, OTC či FMCG? Domluvíš se anglicky? Chceš pracovat ve společnosti kde je otevřená komunikace a přátelské prostředí? <br/>
<br/>Tvé odpovědi jsou ANO? Pak pošli svůj životopis. <br/>
<br/>Co bude Tvoje náplň práce? <ul>
<li> starost o významné klienty společnosti</li>
<li> propagace portfolia společnosti u veterinářů </li>
<li> účast na kongrese a pravidelných schůzkách s klienty</li>
<li> zodpovědnost za obchodní výsledky </li>
<li> pravidelné obchodní schůzky</li>
<li> nastavování obchodních podmínek</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vysokoškolské nebo bakalářské vzdělání, v oblasti veteriny velkou výhodou</li>
<li> plynulá znalost anglického a českého jazyka pro denní komunikaci</li>
<li> obchodník tělem i duší</li>
<li> zkušenost z pozice obchodního zástupce ve veterině, OTC, výživy apod.</li>
<li> proaktivní přístup</li>
<li> perfektní prezentační a komunikační dovednosti</li>
<li> analytické schopnosti</li>
<li> charismatická osobnost</li>
<li> drive</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Sick days</li>
<li> Stravenky</li>
<li> Externí školení</li>
<li> Volnočasové benefity </li>
<li> Denní využití anglického jazyka</li>
<li> Mezinárodní společnost</li>
<li> Top hráč ve svém oboru</li>
</ul>