Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (vhodné na hlavní i vedlejší činnost)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Firma R spol, s.r.o. je autorizovaným výhradním dovozcem výrobků americké společnosti Rexair Inc., působící na trhu od roku 1936. Jedná se o unikátní čistící systém, který je prezentován v ČR již 17 let. Za dobu svého působení má vybudovanou širokou síť klientů a distributorů. Distribuce jejích výrobků probíhá v současnosti ve 103 zemích světa.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (vhodné na hlavní i vedlejší činnost)

Náplň práce:
  • Systematická práce s klienty a péče o zákazníky
  • Prezentace zboží u klientů (klientela zajištěna marketingovým oddělením)
  • Samostatné uzavírání obchodníc h smluv
  • Příprava speciálních nabídek a slev pro klienty
  • Práce s motivačními programy

Požadujeme

  • Zkušenosti v oblasti obchodu a prodeje velkou výhodou
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • ŘP. Sk B, osobní automobil – podmínkou
  • Flexibilita, zodpovědnost a samostatné jednání

Nabízíme

  • Zajímavou práci v oblasti prodeje a obchodu
  • Vynikající finanční ohodnocení, zajímavé motivační odměny (práce na ŽL s atraktivním bonusovým schématem a fixním platem)
  • Samostatné organizování a plánování času pro ženy i muže
  • Možnost kariérního postupu
  • Trvalou firemní podporu a vzdělávání v zavedené obchodní činnosti
  • Klientela zajištěna

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka oslovila, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis na email: použijte odpovědní formulář nebo volejte na použijte odpovědní formulář