Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, společnost, zabývající se vývojem, výrobou a prodejem diagnostických souprav a přístrojů pro humánní medicínu, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodní zástupce

Náplň práce:
  • zodpovědnost za prodej diagnostických přístrojů in vitro laboratořím klinické biochemie, hematologie, imunologie
  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • analýza potřeb klientů
  • dohled nad realizací zakázek
  • poskytování odborné podpory klientům

Požadujeme

  • VŠCHT nebo VŠ přírodovědného směru
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • komunikativní znalost AJ
  • zkušenosti na obdobné pozici vítány !
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • práci v mezinárodní společnosti, časté využití jazyků
  • práci ve vysoce odborném prostředí
  • možnost trvalého vzdělávání
  • příjemný pracovní kolektiv
  • týden dovolené navíc
  • Sick days
  • služební automobil
  • notebook, mobilní telefon
  • penzijní připojištění a další výhody

Plat: motivující
Nástup: ihned
Region: část Prahy, Jižní Čechy, Jihozápadní Čechy

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".