Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, společnost z předních distributorů na trhu IT a dodavatelů počítačových komponentů se sídlem v komerční zóně v Čestlicích, hledáme uchazeče na pozici:
Obchodní zástupce.

Náplň práce
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • péče o svěřené/stávající zákazníky

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • přehled českého trhu s PC produkty
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • obchodního ducha a příjemné, profesionální vystupování
  • schopnost týmové práce, flexibilitu a samostatnost, cílevědomost, vysoké pracovní nasazení
  • znalost práce MS office
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení – podíl z dosažených výsledků
  • práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • možnost profesního rozvoje
  • přístup k nejmodernějším PC technologiím
  • standardní zaměstnanecké výhody jsou samozřejmostí
  • práci v mladém kolektivu

Lokalita pracoviště: Praha - východ, Čestlice, průmyslová zóna, dobré spojení MHD, dálnice D1
Nástup - ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu posílejte profesní životopis na uvedenou e-mailovou adresu.

VŠECHNY AKTUÁLNÍ INZERÁTY AGENTURY FALA NA použijte odpovědní formulář