Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Nyní se otevírá JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST pro nadané obchodníky, kteří mají ambice dosahovat těch nejvyšších výsledků !!!<br/>
<br/>Pro našeho významného klienta, stabilní společnost, hledáme nadané a dynamické kandidáty na pozici Obchodní zástupce.<br/>
<br/>náplň práce:<br/>
<ul>
<li>AKVIZICE - aktivní vyhledávání nových zákazníků, sjednávání zakázkek</li>
<li>práce v terénu 50% + administrativa 50%</li>
<li>péče o portfolio stávajících klientů</li>
<li>poradenství pro zákazníky </li>
<li>řešení objednávek</li>
<li>spolupráce se skaldem a účetnictvím</li>
<li>rovoj dodavatelsko - obděratelských vztahů</li>
<li>reporting přímému nadřízenému</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ / VŠ vzdělání</li>
<li>praxe min. 2 roky na obchodní pozici v oblasti pneumatik PODMÍNKOU!!!</li>
<li>znalost AJ nebo NJ na pokročilé úrovni</li>
<li>obchodní dovednosti</li>
<li>prozákaznický přístup</li>
<li>prezentační dovednosti</li>
<li>dynamická osobnost</li>
<li>aktivní řidičský průkaz sk. B</li>
</ul>
<br/>Nástup DOHODOU!

Nabízíme

<ul>
<li>zázamí stabilní společnosti</li>
<li>zajímavá dynamická práce</li>
<li>odpovídající finanční ohodnocení</li>
<li>práce na HPP</li>
<li> příjemné pracovní prostředí a kolektiv</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".